Vacatures bij AutoVermeulen!

Wij zijn op zoek naar jou . . .

400_vacature.png

AutoVermeulen is officieel dealer van KIA en FIAT en daarnaast erkend reparateur van SUBARU. AutoVermeulen staat sinds 1962 garant voor betrouwbaarheid en betrokkenheid - aandacht voor auto én klant - zoals een écht familiebedrijf betaamt. Met de inzet van vakkundige, gedreven maar vooral klantgerichte medewerkers en het streven naar de hoogste kwaliteit én klanttevredenheid biedt AutoVermeulen een compleet gamma aan mobiliteitsinvullingen aan.

 

Per direct zijn wij op zoek naar:

 

Heb jij er zin in om ons team te komen versterken?

Dan ontvang ik graag je CV én motivatie. Je kunt je mail richten aan: jpvermeulen@autovermeulen.nl Naast een goed salaris bieden we jou een prettige informele werkomgeving in ons team. Bij goede tevredenheid van beide partijen zal je tweede contract direct een vast contract zijn. Heb je vragen over deze functie of over ons bedrijf dan kun je telefonisch contact met mij (Jean-Paul Vermeulen) of Kees Joossen via telefoonnummer: 0113-561812

 

Realisatie: Auto-Mark / TiDi Graphics