Ons team

150_jp.jpg

 

Jean-Paul Vermeulen                            

Verkoop - Directie

jpvermeulen@autovermeulen.nl  

150_anja.jpg

 

Anja Joossen-Vermeulen

Administratie - Directie

ajoossen@autovermeulen.nl 

150_icoon_persoon.png

 

Kees Joossen

Aftersales - Directie

kjoossen@autovermeulen.nl 

150_icoon_persoon.png

 

Joël Spaeter

Verkoop

jspaeter@autovermeulen.nl 

150_icoon_persoon.png

 

Wouter van de Guchte

Verkoop

wvdguchte@autovermeulen.nl

 

150_icoon_persoon.png

 

Rob Keizer

Werkplaatsreceptie - Magazijn

rkeizer@autovermeulen.nl 

150_icoon_persoon.png

 

Reinaldo van Gessel

Werkplaats - 1e monteur + APK

werkplaats@autovermeulen.nl

 

150_icoon_persoon.png

 

Michael Lindhout

Werkplaats - 1e monteur + APK

werkplaats@autovermeulen.nl

 

150_icoon_persoon.png

 

Ismaïl Bahamid

Leerling automonteur

150_icoon_persoon.png

 

Michel de Wael

Autopoetser

 

150_icoon_persoon.png

 

Hannie Moerdijk

Interieurverzorging

 

AutoVermeulen belt u!


Wilt u AutoVermeulen iets vragen?



E

|

info@autovermeulen.nl


T

|

(0113) 56 18 12

Realisatie: Auto-Mark / TiDi Graphics